20.000 TL İle Yapılabilecek İş Fikirleri

Sermayesi fazla olmayanlar için iş fikirleri arasında vereceğimiz 20.000 TL ile yapılabilecek iş fikirleri, daha çok bu civarlarda ki sermaye ile daha çok kazandıracak fikirlerden oluşmaktadır. Listemizin dışında bahsi geçen miktarlarla yapılabilecek birçok iş fikri bulunsa da, sizin için en kazançlı olabilecek işler hakkında bilgi verdik.

20.000 TL İle Yapılabilecek İş Fikirleri

İnternet Cafe ya da Playstation Dükkanı Açmak

20 bin TL sermaye ile yapabileceğiniz kolay işler arasındaki playstation ya da internet cafe açmak, açacağınız lokasyona bağlı olarak belirli bir düzeye kadar para kazandırabilecek bir iştir.

Daha çok gençlerin ilgi gösterdiği playstation oyunları, atacağınız doğru adımlarla önemli bir kazanç kapısı olabilir. Özellikle bu konseptte hizmet veren yerlerin olmadığı bir lokasyona açarak, müşteri potansiyelini tamamen kendinize çekebilirsiniz.

Pastacı Dükkanı Açmak

Yine 20.000 TL ile yapılabilecek iş fikirleri arasında parlak bir fikir olarak kabul edebileceğimiz pastacı dükkanı açmak, özellikle bu konuda bilgi ve beceri sahibi olan insanlar için kaçırılmayacak bir fırsattır. Ancak diğer iş kollarında olduğu gibi doğru satış stratejilerinin belirlenmesi pastane açmak için de geçerlidir.

pastaci acmak 20 bin tl ile is fikirleri - 20.000 TL İle Yapılabilecek İş Fikirleri

Oto Yıkama Dükkanı Açmak

Az sermaye ile yapılabilecek iş fikirleri arasında bulunan oto yıkama dükkanı açmak, iyi kazançlar elde edebileceğiniz işler arasında yer almaktadır. Şayet 20 bin TL sermaye ile oto yıkama dükkanı açacaksanız, bu dükkanın banka ve otoparkların yoğun olduğu bir yeri tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Çiğköfteci Dükkanı Açmak

20 bin TL sermaye ile yapabileceğiniz işlerden biri de, çiğköfteci dükkanı açmaktır. Bu sermaye ile yapabileceğiniz en ideal işlerden biri olan çiğ köfte bayiliği, ideal bir gelir kapısı olabilir.

Tantuni Dükkanı Açmak

20.000 TL ile yapılabilecek iş fikirleri arasında tantuni dükkanı açmak, parlak bir fikir olarak gözüküyor. Ancak bu işe baştan savma yapmak yerine, mersin usulü tantuni dükkanı açarak yapmak her şehirde getiri sağlayabilecek işlerden biridir.

tantuni dukkani 20 bin tl sermaye ile acmak - 20.000 TL İle Yapılabilecek İş Fikirleri

E-Ticaret Sitesi Açmak

E-ticaret sitesi açmakta düşük maliyetlerle, yapılabilecek işlerden biridir. Ancak çok geniş bir alanda hizmet vermek yerine öyle biri sermaye ile daha çok, darbeli sektöre yönelmek daha mantıklı olacaktır.

Doğal olarak karşınızda milyon dolarlık sermayeleri bulunan rakiplerinizin olacağını unutmayarak, daha dar ve tek alanda e-ticaret sitesi açarak bir başlangıç yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir