3 Dakikada E-Ticaret Sitesi Açmak için Yapılması Gerekenler
3 dakikada e-ticaret sitesi açmak

3 Dakikada E-Ticaret Sitesi Açmak için Yapılması Gerekenler

3 dakikada e-ticaret sitesi açmak ister misiniz? Son dönemin en gözde e- ticaret platformu oluşturucularından olan Goyomod, tüm kullanıcılarına 3 dakika e- ticaret sitesi açabilmesini sağlıyor. Üstelik gayet uygun fiyatlar üzerinden bu hizmeti sağlıyor.

Goyomod, geçtiğimiz aylarda dijital dünyaya adım atarak tüm işletmelere, e- ticaret hizmeti sunmayı hedefliyor. Herhangi bir işletmeye de gerek duymaksızın online dünyada ticaret yapmak isteyen kişilerin ilk tercih edeceği platformlardan birisi olma yolunda ilerliyor.

Tam donanımlı bir gelişimi sağlanan Goyomod, firmaların herhangi bir destek veya müşteri hizmetlerin gerek duymadan e-ticaret sitelerinin açabilmesini sağlaması oldukça dikkat çekiyor.

E- ticaret sitesi kurmak isteyen ancak masraflardan çekinen ve daha uygun fiyatlar üzerinden ticaret sitesi kurmak isteyen kişilere hizmet veren Goyomod, Suat Yüksek ve Ramazan Toprak tarafından kuruldu. Temel olarak 5 kişilik bir ekip tarafından yönetilen Goyomod, hızla büyümeye devam ediyor.

Firmaların ve küçük ölçekli işletmelerin 3 dakika gibi kısa bir sürede e- ticaret sitesi açmasını sağlayan Goyomod, 14 gün ücretsiz tam sürüm kullanma imkanı sunmaktadır. Herhangi e-ticaret sitesi açmak isteyen birisi Goyomod üzerinden siteyi açabilir, açtıktan hemen sonra ürün eklemeye ve ödeme yöntemi entegrasyonu yaparak satışlarına başlayabilmektedir.

Goyomod ile 3 Dakikada e-ticaret Sitesi Açmak

E-ticaret sitesi açmak isteyen birçok kişinin aklında ilk olarak ‘’Sitenin özellikleri nasıl olacak?’’ sorusu canlanmaktadır. Goyomod bu soruyu duyan bir şirket olarak kullanıcılarına birçok özelliği sunmaktadır. Her e-ticaret sektöre özel olarak farklı tema seçenekleri de sunan Goyomod’un genel özellikler şu şekildedir:

 •  CSS Custom ile seçilen tema renkleri
 •  Fontlarda isteğe göre değişim
 •  Sınırsız sayıda marka
 •  Kategori oluşturabilme
 •  Alt kategori oluşturabilme
 •  Sınırsız sayıda ürün varyasyonu ekleme
 •  İndirim kuponları oluşturabilme
 •  SEO destekli blog
 •  Payu, Paytr, İyzico ve Wirecard Ödeme yöntemi entegrasyonu
 • Kapıda ödeme havale ve kredi kartı seçenekleri
İlginizi Çekebilir  Oyun Oynayarak Para Kazanma Yöntemleri
3 dakikada e-ticaret sitesi açmak
3 dakikada e-ticaret sitesi açmak

14 gün ücretsiz olarak sunulan Goyomod, 2 haftanın sonun kullanıcıdan tam süreme geçmeyi istemektedir. E- ticaret sitesi açan kişiye aylık veya yıllık ödeme imkanı sağlayan Goyomod, hizmeti satmak yerine kiralıyor. Goyomod verileri ışığında elde edilen bilgilere bakılınca şu an için sitede yüzlerce üyenin bulunduğu söyleyebiliriz. Keza üyelerin bir kısmı da 14 gün deneme sürümünün ardından tam sürüme geçerek ticaretlerini dijital dünyaya taşımaktadır.

Goyomod Fiyatları

Shopify, WordPress, Woocommerce ve Wix gibi platformları rakip konumunda olan Goyomod, uygun fiyatlar ile de rakiplerinin bir adım önünde durmayı hedeflemektedir. Herhangi bir teknik desteğe ihtiyaç olmadan tamamen birkaç dakika içerisinde e- ticaret sitesi kurabilmenin imkanını sağlayan Goyomod, hızla büyümeye devam ediyor.

Goyomod, herhangi bir yatırım almadan aylık ve yıllık hizmet kiralama üzerinden gelir elde etmektedir. Şirket e- ticaret sitesi kurmak isteyen kişilere birçok avantaj sağlamaktadır. Goyomod’un fiyat politikası ise şu şekildedir:

 • Aylık ücret: 65 TL
 • Yıllık ücret: 780 TL

Fiyat noktasından da oldukça uygun olan Goyomod, bu hamleyle birçok kişinin dikkatini çekmeyi başardığını söyleyebiliriz. 2021 ve 2022 yılları arasında farklı dil seçenekleri ile Avrupa ve Balkan ülkelerine açılmayı hedefleyen Goyomod, ekibini büyütmek ve çeşitli temalarıyla müşterilerine daha iyi bir hizmet vermeyi hedeflemektedir.

3 Dakikada e-ticaret Sitesi Açmak: Goyomod E- Ticaret Sitesi Kurma Avantajı

E-ticaret sitesi kurmak oldukça stresli ve zorlayıcı bir süreçtir. Keza bireyin donanımsal bilgisi olmaması durumunda hizmet alarak bir profesyonele siteyi kurdurtması gerekmektedir. Günümüzde e-ticaret sitesi kurma ücretleri de oldukça yüksektir. Goyomod ise dijital dünyadan ticaret yapmak isteyen kişilere avantaj sağlayarak uygun fiyatlar vermektedir.

Yıllık 780 TL ve aylık 65 TL oldukça uygun bir fiyat olduğunu söyleyebiliriz. E- ticaret sitesi açmak için Goyomod gayet doğru bir tercih olmasının yanı sıra profesyonel bir tasarımı da kullanıcısına sunuyor. Keza şirketin güvenilirliği de oldukça önemli bir noktada yer almaktadır. Bu detaylar ve Goyomod’un kullanıcılarına sunduğu onlarca avantajdan faydalanarak e-ticaret sitesini kurmak oldukça mantıklı bir fikirdir. Evde İnternetten Para Kazanma Yolları ve Yöntemleri Nelerdir? yazımızı okudunuz mu?

İlginizi Çekebilir  Öğretmenler İçin Ek İş Fikri: Özel Ders Vermek

Bir cevap yazın