Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır?
cig-kofte-bayiligi-nasil-alinir-

Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır?

Çiğ köfte bayiliği nasıl alınır? Kendi işini kurmak isteyen girişimciler için bayilik almak denilince ilk akla gelen sektörlerden biri hiç şüphesiz çiğ köfte bayiliği almak gelir. Kimisi kendi markasını oluşturmak için çiğ köfteyi kendileri imal eder. Kimisi hazır çiğ köfte firmalarının bayiliğini almayı tercih eder.

Bu sayfamızda çiğ köfte bayilik alma düşüncesinde olanlar için fikirler almaya çalışacağız. Çiğ köfte bayiliği nasıl alınır? Çiğ köfte sektörü ne kadar kazandırır? Çiğ köfte bayilik alma şartları ve maliyeti ne kadar? Çiğ köfte dükkanı açmak kazandırır mı? Ne kadar kazandırır? Bütün bu sorulara bu sayfamızda cevap aramaya çalışacağız.

Çiğ köfte sektörüne giriş aşamasında basit olması ve doğru bir konumda açılması durumunda yapılan yatırıma karşın ortalamanın üzerinde kazandırması, çiğ köfte bayiliğini cazip kılmaktadır.

Peki, çiğ köfte bayiliği nasıl alınır ve çiğ köfte bayiliği ne kadar kazandırır? Çiğ köfte sektöründe bayilik almak için gereken şartlar ve kazanç oranları hakkındaki detayları sizler için sunduk.

Çiğ Köfte Bayiliği Alma Şartları, Maliyeti ve Kazancı

Çiğ köfte bayiliği için yapılacak yatırım tutarı oldukça düşük sayılır. Küçük bir dükkan işinizi görecektir. Geri dönüşüm oranlarına ve süresine baktığımızda oldukça cazip iş fikirleri arasında yer alan çiğ köfte bayiliği için gereken sermaye, 9 ile 25 bin TL arasında bir yatırım yeterli olacaktır.

Çiğ köfte bayiliği veren firmalar arasında bazıları 9 bin liraya kadar bayilik verirken, bazı firmaların ise bayilik ücretleri istedikleri bilinir. 25 bin TL’yi bulabilmektedir.

9 bin liralık yatırımın ise az getirisi olacağını düşünmek, oldukça yanlıştır. Zira yeni markalar arasındaki AcıYaman çiğ köfte 9 bin TL’ye bayilik vermesinin yanı sıra, her ayın 15’i kampanyasında alınan miktarın %100’ü kadar bedava vererek bayilerine ciddi kazançlar sağlıyor.

Çiğ köfte bayiliği veren firmalar ile yapacağınız görüşmelerde, şartları uygun gelen firmaya yatırım yaparak hemen bayilik alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Manav Açmak Para Kazandırır Mı?
cig-kofte-bayiligi-nasil-alinir-
cig-kofte-bayiligi-nasil-alinir-

Yatırımın Geri Dönüşümü Ne Kadar Sürer?

Çiğköfte sektöründe alacağınız bayilik için yapacağınız yatırımın geri dönüşümü, yapılan yatırım tutarına bağlı olarak 4 ile 8 ay arasında çok rahat bir şekilde çıkmaktadır. Ortalama 6 ay içerisinde kendini amorti eder. Çiğ köfte bayiliği alarak 6 ay sonunda kar etmeye başlanabilir.

Bu süreçte kendi geçiminizi bir kenara ayırarak yaptığınız yatırımı almanız mümkündür. Tabii bunun için dükkanın orta düzeyde iş yapması gerekmektedir.

Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır?

Bu sektörde bayilik almak isteyenlerin cevabını en fazla merak ettiği konulardan biri de, çiğ köfte bayiliği ne kadar kazandırır? sorusudur.

Bu soruya verilecek cevaplar göreceli olsa da tahmini bir ortalama vermek zor değildir. Çiğ köfte bayilerinin aylık kazancı ortalama 5 bin TL ile 9 bin TL arasında değişmektedir.

Aradaki fiyat farkını belirleyen en temel etken, bayiliğin açılacağı dükkanın konumu, iç yapısının iyi bir şekilde dizayn edilmiş olması ve işletme sahibiyle çalışanların müşterilerle olan ilişkileridir.

Çiğ köfte bayiliği nasıl alınır? Sorusuyla ilgili merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlere ileterek daha detaylı cevaplar alabilirsiniz.

Bayilik tercihi konusunda en fazla popüler olan iş kollarından olan çiğ köftecilik, doğru bir konumda açılması halinde tatmin edici kazançlar sağlanan işler arasında yer alıyor. Az sermayeyle çiğ köfte bayiliği veren firmalar üzerinden alacağınız bayilikle hem açılış masraflarını minimize edebilir, hem de geri dönüşümünü daha hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar

Türkiye’de son yıllarda gün geçtikçe büyüyen sektörlerden birisi olarak dikkat çeken çiğköfte sektöründe, bu büyümeye bağlı olarak yeni şirketler kuruluyor. Çiğ köfte firmaları şirketlerini büyütmek için bayilik verme yöntemini tercih ediyorlar. Son zamanlarda çiğköfte bayiliği alınabilen önemli firmalardan bazıları şu şekildedir;

Acıyaman

15 bin TL sermaye ile çiğ köfte bayiliği almak ister misiniz? 

Kayseri merkezli Acıyaman çiğ köfte üreticisi Türkiye geneline bayilik veriyor. Üstelik bayilerine sunduğu birçok avantaj sayesinde yeni bir firma olmasına rağmen kısa sürede tanınmış firmalar arasına girdi.

İlginizi Çekebilir  Gemi Adamı Belgesi Nasıl Alınır?

Firmanın ortalama kar marjı %70’leri buluyor. Ayrıca diğer firmalar her ayın belirli bir gününde %50 bedava kampanyası yaparken, Acıyaman’da bu kampanya %100 olarak öne çıkıyor.

Adıyaman Çiğ Köfte Erkan Usta

2007 senesinde Eskişehir merkezli olarak kurulan ve günümüze kadar her yıl bayilik sayısını yükselten Adıyaman Çiğ Köfte Erkan Usta, az sermaye ile çiğ köfte bayiliği veren firmalar arasında yer alıyor.

15 bin ile 25 bin TL arası sermayeyle Adıyaman Çiğ Köfte Erkan Usta firmasından çiğ köfte bayiliği alabilirsiniz.

Tatlıses

Türkiye’nin ünlü sanatçılarından biri olan İbrahim Tatlıses’e ait olan Tatlıses çiğ köfte, Türkiye genelinde 500’e yakın bayisi bulunan firmalardan biridir. 20.000 TL ile 40.000 TL arasında bir sermayeyle Tatlıses’ten bayilik alabilirsiniz. Tatlıses Çiğköfte bayisi olmak için normal standartların üzerinde bir dükkana sahip olmak gerektiğini dip not olarak düşmek isteriz.

Komagene

Çiğ köfte denilince Türkiye’de akla ilk gelen firmalardan biri hiç şüphesiz yaptığı tanıtım çalışmaları ve bayilik sayısıyla Komagene çiğ köftedir. İsim hakkı ücreti talep etmeyen firma, 15 – 30 bin TL arasında sermayesi olanlara bayilik vermektedir. Aradaki fark bayiliğin açılacağı konuma göre değişmektedir.

Battal Bey Çiğ Köfte

Fazla reklam çalışması yapmamasına rağmen ortalama konumda tercih edilen firmalar arasındaki Battal Bey, isim hakkı için ücret talep etmeden ortalama 20 bin TL ile bayilik vermektedir.

Afiyet Çiğ Köfte

Türkiye genelinde 350’den fazla bayisi ile dikkat çeken firma, 1999 yılında günümüze kadar aktif olarak sektörde hizmet vermektedir. 15 bin TL sermayeyle bayilik veren Afiyet Çiğ Köfte, 200 kg ücretsiz çiğ köfte, tüm dekorasyon çalışmaları ve broşür gibi farklı avantajlar sunuyor.

Yukarıda saydığımız çiğ köfte firmalarının yanı sıra çiğ köfte bayiliği veren diğer firmalardan bazıları şu şekildedir;

  • ÇiğköfteMiss
  • Sosyete Çiğ Köfte
  • Çiğ Köfteci Ali Baba
  • Hacı Alioğlu Çiğ Köfte
  • Adıyaman Çiğ Köfte
  • Kahta Çiğ Köfte
çiğ köfte bayiliği veren firmalar
çiğ köfte bayiliği veren firmalar

kağan

Güncel Kalın, İşsiz kalmayın

Bir cevap yazın