Evde Kahve Filtresi Paketleme İşi
kahve filtresi paketleyerek para kazanma

Evde Kahve Filtresi Paketleme İşi

Evde kahve filtresi paketleme işi günümüzde en çok kazandıran evde paketleme işlerinden birisidir. Bildiğiniz gibi filtre kahve severler, filtre kahveyi demlemek için filtre kahve kağıdı adı verilen bir demleme aparatı kullanıyorlar. Söz konusu bu demleme aparatı sayesinde filtre kahve daha açık ve berrak renkli bir şeklide demlenebiliyor.

Filtre kahve kağıtları, oldukça yoğun bir şekilde satılan kahve ürünlerinden biridir. Filtre kahve demleme kağıdı üreticisi olan firmalar, üretmiş oldukları bu kahve kağıtlarını paketleme aşamasında zorlandıkları için genelde paketleme işini evlere ek iş veren firmalara verir.

Bu da evden ek iş yapmak isteyen birçok kişi için para kazanma fırsatlarından birisi oluyor. Kahve filtresi paketleme işi alan kişiler, hızlı ve kolay bir şekilde işi yapabiliyor. Böylelikle evden kahve filtresi paketleyerek para kazanma şansına sahip oluyorlar. Firmalar da ürünlerini hızlı bir şekilde satışa sunabiliyorlar.

Kahve Filtresi Paketleme İşi Nasıl Bir İş?

Evde kahve filtresi paketleme işi nasıl yapılır sorusuna teorik olarak cevap verecek olursak, size teslim edilen 40’lı ve 80’li kahve filtrelerini uygun paketlerin içerisine yerleştirmek ve paketlemekten ibarettir. Bütün iş sadece bu kadar.

Evden çalışan kişiler bu kahve kağıtlarını toplu bir koli içerisine iş veren firmadan alıyorlar. Kahve kağıt paketlerini de ayrı bir koli içerisinde alarak bu kağıtların paketlenmesini sağlıyorlar. 40’lı veya 80’li olarak paketlenmesi gereken kahve kağıtları tek tek sayılıp paketlerin içerisine koyuluyor.

Bazı firmalar bu iş için sayma makinesi de veriyor. Bu sayede daha hızlı bir şekilde kahve filtrelerini paketlemek mümkün hale geliyor. Evde kahve filtresi paketleme işini alan bireyler, kahve filtrelerini tek tek kutuların içerisine özenle yerleştiriyor. İş bitiminde üretici firmaya da bu şekilde teslim ediliyor.

İlginizi Çekebilir  Part Time Ne Demek? Part Time İş Nedir? Maaşlar Nasıl Hesaplanır?

Evde Kahve Filtresi Paketleyerek Ne Kadar Kazanabilirim?

Almış olduğunuz iş miktarı ve çalışma performansınıza bağlı olarak evde kahve filtresi paketleyerek gerçekten iyi bir gelir elde edebilirsiniz. 40’lı kahve filtreleri ortalama 11 liradan satılırken, 80’li kahve filtreleri ise 18 liradan satılıyor.

40’lı paketlemeden 50 kuruş, diğer 80’li paketlemeden ise 75 kuruş kazanabiliyorsunuz. Örnek bir hesaplama ile gün içerisinde 200 paketleme yapabilirseniz 150 lira, 100 paketleme yapabilirseniz ise 75 lira gibi bir gelir elde edebilirsiniz. Bu rakamlar paketleme işleri için makul sayılabilecek rakamlardır. Günümüz şartlarında oldukça iyi sayılır.

Bu işi bir ay boyunca sürdürmeniz durumunda, aylık elde edebileceğiniz kazanç 2,000 TL ile 4,500 TL arasında olmaktadır. Bu koşullar altında çalışarak sizlerde iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Evde kahve filtresi paketleme işi için kazanç değerlendirmesi yapacak olursak, işin genelde saatlik ücreti 14 TL civarına geliyor. Yani bir saatte 20 adede kadar paketleme yapabilmek mümkün oluyor. Sizler de bu koşullar altında çalışırsanız iyi gelir elde etmeniz mümkün olabilir.

evde kahve filtresi paketleme
evde kahve filtresi paketleme

kağan

Güncel Kalın, İşsiz kalmayın

Bir cevap yazın