Evde Mum Paketleme İşi İle Para Kazanma
mum paketleme işi

Evde Mum Paketleme İşi İle Para Kazanma

Evde yapılabilen ek iş fikirleri arasında mum paketleme işi olarak dikkat çekmektedir. Ek gelir arayışında olan ziyaretçilerimize bu sayfamızda evde mum paketleyerek para kazanma fikri konusunda bilgiler vermeye çalışacağız.

Mumları paketlemek yapılışı çok kolay ve evden yapılabilecek en kazançlı, en karlı ek işlerden biridir. Evde mum paketleme yaparak gerçekten de iyi kazançlar elde etmek mümkün olmaktadır.

İş pratikte çok basittir. Size koli ile mumlar teslim ediliyor ve siz de bu mumları ayrı bir koli içerisinde teslim edilen kutulara yerleştiriyorsunuz. Her bir kutuya ortalama 25 ile 50 adet mum yerleştiriliyor ve bu şekilde bir kazanç elde edilebiliyor.

Evde mum paketleme işi herkes tarafından oldukça kolay ve hızlı bir şekilde yapılabildiği için en çok rağbet gören ek iş fikirlerinden biri olmaktadır. Evden çalışarak ek gelir elde etmek isteyenlerin yönelebileceği bir iş kolu olma özelliğini taşımaktadır. 

Evde Mum Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evlere mum paketleme işi veren firmalar sizlere bir koli içerisinde mumları teslim ediyor. Tek seferde 10 bin adede kadar mum teslim almanız mümkün olmaktadır.

Teslim aldığınız mumları tek tek paketliyor ve buna göre bir kazanç elde ediyorsunuz. Evde mum paketleme yapmak son derece basit, kolay ve hızlı işliyor. Herkesin yapabileceği bir iş olduğu için çok ciddi bir rağbet görülüyor.

Evde Mum Paketleyerek Ne Kadar Kazanılır?

Mum paketleme işinde anlaşmaya bağlı olarak genellikle paket başı ücret alınır. Ücretler firmalara göder deü,şmekle birlikte paketlemesini yaptığınız her bir paket başına ortalama 50 kuruş veya 1 lira civarında bir ücret alıyorsunuz. Ve her bir pakete 50 civarında mum yerleştiriyorsunuz.

Yaklaşık olarak bir metrekarelik bir alana 500 paket mum sığıyor. Bu nedenle evde çok yer kaplamadığı için de tercih edilen ve sevilen iş fikirlerinden biri oluyor.

İlginizi Çekebilir  E-Ticaret Sitesi İçin Dikkat Etmesi Gerekenler

Gün içerisinde 100 mum paketi yapdığınızı var sayacak olursak, 50 TL veya 100 TL civarında bir gelir elde etmek mümkün oluyor. Daha hızlı çalışarak gün içerisinde 150 paketleme yaparsanız, bu durumda günlük 150 TL’ye kadar kazanç sağlamanız mümkün hale gelecektir.

Evde yapılabilen her ek işte olduğu gibi mum paketleme işinden de elde edilebilecek gelir tamamen çalışma performansınıza bağlıdır. Ancak ortalama bir çalışma sonucu yaklaşık olarak 3.000 TL civarında para kazanmak mümkündür.

Eğer tam zamanlı olarak, yüksek tempolu çalışarak mum paket işi yaparsanız, bu rakamlarda bir gelir elde etmeniz mümkün oluyor.

Tam zamanlı çalışan bir kişiden daha fazla para kazanmanız içten bile değildir. Ancak yarı zamanlı olarak evde mum paketleme yapacak olursanız, en fazla 1000-1500 TL arasında bir gelir elde edebilirsiniz.

Mum Paketleme İş İlanları Nasıl Bulunur?

Evde mum paketleme işini çok kolay ve bir o kadar da hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Evlere ek iş veren firmalar arasından mum paketi veren firmalara ulaşarak iş bulabilirsiniz. İlgili firmalar bu konuda size yardımcı olmak için sabırsızlanıyorlar.

Hemen en yakın evde ek iş veren firmaya müracaat ederek bu işi alabilir ve iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Evde mum paketleyerek kendinize iyi bir ek gelir yaratabilir hatta ana işiniz haline bile getirebilirsiniz.

Çevrenizde mum imalatı veya toptan mum satışı yapan yerlere başvuru yapabilirsiniz. Ya da Google‘da arama yaparak iş veren firmalara ulaşmanız mümkün olacaktır.

Aramanızın başına veya sonuna bulunduğunuz il/ilçeyi yazmanız durumunda yaşadığınız yerde evlere iş veren firmalara ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen iş ilanları sitelerine kayıt olarak da iş bulabilirsiniz.

Kimler Yapabilir?

Mum paketlemek için özel tecrübe ve beceri gerektiren hiçbir özelliği yoktur. Dolayısı ile teknik olarak herkes bu işi yapabilir ve herkes evden mum paketleyerek ek gelir elde edebilir.

İlginizi Çekebilir  Türkiye’de en çok kazandıran kariyer planları

Evde mum paketleme yapabilmek için sadece evinizde belli bir alanınızın olması (tercihen 5 metrekare) yeterli olacaktır. Mumlar toptan ve çok yüksek adetli olarak evinize geleceği için bunları paketleyerek çok yüksek kazançlar elde edebileceksiniz.

Evde ek iş yapmak isteyen öğretmen, öğrenci, işsiz, ev hanımı ve emekliler olmak üzere herkes bu işi yapabilir ve bu işten gelir elde edebilirler. Sizlerde hemen en yakın evde ek iş veren firmaya başvurarak bu işleri alabilirsiniz.

mum paketleme yaparak ek gelir

kağan

Güncel Kalın, İşsiz kalmayın

Bir cevap yazın