Japonya’da Kadın Olmak
çeviri yaparak para kazanma

Japonya’da Kadın Olmak

Japonya’da Kadın Olmak. Japonya’ya seyahat planlayan bir kadınsanız, uçağa ayak basmadan önce göz önünde bulundurmak isteyeceğiniz birkaç şey var. Bu unsurlardan bazıları seyahatinizi daha iyi planlamanıza yardımcı olacaktır, ancak Japonya’ya seyahat etmenin en önemli kısmı eğlenmektir. Seyahate çıkmayı düşünmeden önce düşünmek isteyeceğiniz bazı şeyler var, işte bunlardan bazıları.

Japonya’da nasıl kadın olunacağına dair alabileceğiniz en iyi ipuçlarından biri, kesinlikle gerekli olmadıkça çıplak ayakla gitmenize gerek olmamasıdır. Japonya’daki birçok kadın sandalet giyiyor, ancak aynı zamanda çıplak ayakla yürüyen birçok insan var ve birçok Japon erkek de öyle.

Japonya’da nasıl kadın olunacağını bilmek ilginizi çekebilecek bir diğer ipucu, çantanızı ya da gerekli olmayan herhangi bir şeyi asla getirmemenizdir. Çantanızda sadece kamera, pasaport, para, kredi kartı ve tüm önemli belgeler bulunmalıdır.

japonya’da kadın olmak için Japonya’ya kendi tuvalet malzemelerinizi getirmenize gerek yoktur. Seyahat paketlerinizle birlikte gelen temel sabun ve şampuan dışında bir şey getirmenize gerek yoktur. Ayrıca kozmetik ve parfümlerinizi diğer banyo malzemelerinizden ayrı bir çantada saklamalısınız.

Japonya’ya gittiğinizde bir grup içindeyseniz, her zaman fotoğrafı çeken kişi olduğunuzdan emin olmalısınız. Mümkün olan en iyi fotoğrafları elde etmek için her zaman kameraları kullanan kişi olduğunuzdan emin olmalısınız.

Japonya’dayken alkollü içecek içmek asla iyi bir fikir değildir. Yalnız seyahat ediyor olsanız bile, içmemelisiniz çünkü sonunda çok fazla içip sarhoş olabilirsiniz.

japonya’da kadın olmak ile plajlara gittiğinizde mutlaka yanınızda güneş kremi bulundurmalısınız. Bu, cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı olacaktır.

Japonya’ya ilk seyahatinize çıktığınızda, cep telefonunuzu ve dizüstü bilgisayarınızı oradayken kullanmayı planlamıyorsanız asla yanınızda getirmemelisiniz. 

Japonya’daki birçok otel ve restoran, nerede olursanız olun İnternete bağlanmanıza olanak tanıyan kablosuz İnternet erişimine sahiptir. Eğer istersen.

Japonya’da Kadın Olmak

Japonya’yı ziyaret ederken eğlenmenin en iyi yolu, ülke geneline dağılmış birçok tapınaktan birini ziyaret etmektir. Bu tapınaklardan birkaçı var ve ülkenin sahip olduğu zengin tarihi öğrenmek için harika bir yol. 

İlginizi Çekebilir  Mobbing Ne Demek?

Ayrıca Japonların geçmişte sürdürdükleri güzel gelenekleri ve zaman içinde yarattıkları farklı sanat türlerini de öğreneceksiniz.

Japonya’da bir karaoke bara veya kulübe giderseniz, uygun şekilde giyinmelisiniz. çünkü ziyaret ettiğiniz bazı yerlerde kendinizi rahat hissetmeyebilirsiniz.

Japonya’dayken asla açık giysiler giymemelisiniz ve sahile gitmeyecekseniz dekolte gömlekler giymemelisiniz. Japonya bunu yapmakla ünlü.

japonya’da kadın olmak için beraber olduğunuz insanları iyi tanımadığınız sürece takı takmamalısınız. Japonya’da geleneksel bir yüzük türü olmadığı sürece takıya izin verilmez, bu yüzden nereden satın aldığınıza dikkat edin.

Plajdayken kum üzerinde rahatça yürüyebilmek için daima sandalet giymelisiniz. Japonya’da nasıl kadın olunacağını bilmiyorsanız, dalgaların insafına bırakılabileceğiniz için plajdan uzak durmak isteyeceksiniz.

<iframe src=”https://assets.pinterest.com/ext/embed.html?id=774759942137909988″ height=”714″ width=”345″ frameborder=”0″ scrolling=”no” ></iframe>

kağan

Güncel Kalın, İşsiz kalmayın

Bir cevap yazın