Güncel İş Fikirleri internet sitesi, 2019 yılında yayın hayatına başlamış ve 2020 yılında da ziyaretçilerini iş fikirleri konusunda bilgilendirmeyi amaçlayarak yoluna devam etmektedir.

Sitemizde yer alan içerikler tamamen bilgi amaçlıdır. Gerek ek iş olsun gerekse yeni iş kurmak isteyen ziyaretçilere olsun gündemi yakından takip ederek en doğru bilgileri vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Güncel İş Fikirleri internet sitesinin tek uzantısı https://www.guncelisfikirleri.com‘dur. Başka hiçbir site ile doğrudan veya dolaylı şekilde bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Sitemizde yer alan bütün içeriklerin hakları guncelisfikirleri.com’a aittir. İzinsiz alınması, kopyalanması, internet veya reel ortamlarda paylaşılması yasaktır.

Güncel İş Fikirleri’ne ulaşmak için “İletişim” sayfasındaki iletişim formunu kullanabilirsiniz. Ya da [email protected]  e-posta adresinden iletilerinizi gönderebilirsiniz.

guncelisfikirleri.com internet sitesi, internet reklamcılığında öncü Google Adsense internet reklamlarını kullanır. Google Adsense Politikaları’na aykırı içerikler üretmez. Telif hakları konusunda hassas davranır. Sitede kullanılan görsel ve videoların hepsi internet ortamında paylaşıma açık kanallardan alınarak yayımlanır.

Sitemizde yer alan görsel ve/veya videoların telif haklarının size ait olduğunu iddia ediyor ve kaldırılmasını istiyorsanız bize iletebilirsiniz. İlgili görsel/video ivedilikle kaldırılacaktır.

Her türlü görüş, düşünce, öneri, istek ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz. Mesajınız ek kısa sürede cevaplandırılmaya çalışılacaktır.