YASAL UYARI

Bu internet sitesinin (https://www.guncelisfikirleri.com/) içeriği, şablonu, isim hakları, tasarımı, logosu ve site içindeki bütün dökümanları https://www.guncelisfikirleri.com/’a aittir.

Site içerisinde yer alan hiçbir doküman, sayfa, yazı, tasarım, grafik ve diğer tüm unsurlar izinsiz kopyalanamaz. Başka yere taşınamaz. Bir bölümü dahi olsa alıntı yapılamaz. İnternet ortamında veya herhangi bir platformda arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar bile yayınlanamaz.

Sitemizi ziyaret eden bütün ziyaretçiler sitenin telif hakkı konusunda firmamızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve kabul ederler.

Hakları saklı tutulan eserler, sahiplerinin izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, kopyalanamaz, bir bölümü dahi olsa alıntı yapılamaz, başka yerlerde yayınlanamaz ve kullanılamaz.

Bu sitede yer alan dokümanlar, yazılımlar, içerikler, yazılar ve/veya markalar için üretici firmaların, yazılımcıların ve üreticilerin belirtilmediği durumlarda site yetkilisinin önceden onayı alınmadan başka sitelere yada medyalara kopyalanamaz. Yayımlanamaz.

guncelisfikirleri.com yöneticisine ulaşmak için [email protected] elektronik posta adresini veya “İletişim” sayfasındaki formu kullanabilirsiniz.