Affiliate Marketing ile Zamanınızı Nasıl Değerli Kullanırsınız?
Affiliate Marketing ile Zamanınızı Nasıl Değerli Kullanabilirsiniz?

Affiliate Marketing ile Zamanınızı Nasıl Değerli Kullanırsınız?

Bağlı kuruluş pazarlamasına yeni başladığınızda, kanıtlanmış bazı ipuçları ve tekniklerden yararlanmak faydalı olabilir. Aşağıda, bağlı kuruluş pazarlamasına başlamak için kullanabileceğiniz bazı ipuçları bulacaksınız.

Affiliate Marketing ile Zamanınızı Nasıl Değerli Kullanırsınız?

1. Siz ve bağlı kuruluşlarınız okuyucularınızın çerezlerinden yararlanmaktan kaçınmalısınız. Gereksiz tanımlama bilgileri eklemek yalnızca müşterilerinizi rahatsız eder ve muhtemelen onları geri çevirir. Bağlı şirketleri izlemek için kullanılan zincirleri bile kırabilir ve virüsleri yayabilir.

2. Okuyucularınıza bağlı kuruluş pazarlaması yaptığınızı açıklayın ve buna nasıl tepki verdiklerini görün. Dürüstlüğün her zaman en iyi politika olduğunu unutmayın. Bağlı kuruluş pazarlamanıza olan güven, okuyucularınıza güven aşılayacaktır.

3. İşleri kolaylaştırmak için birden fazla ödeme seçeneğine sahip bir bağlı şirket seçin. Bazı şirketler PayPal ve AlertPay ile ödeme yaparken, diğerleri posta çekleri ile ödeme yapar.

4. Gizli bağlantıları kullanma olasılığını keşfedin. Görüntüleyenlerinizin açıkça görmemesi için bağlı kuruluş bağlantılarını dahil etmenin birkaç tekniği vardır. Bunları kendi yararınıza kullanabilirsiniz, ancak gerçeği söyleyin. Okuyucularınız neyi ziyaret edeceklerini bildiklerinde, bağlantılarınıza tıklama olasılıkları daha yüksek olacaktır.

5. Çok sayıda yeni ürün üreten oldukça verimli bir şirkete dahil olabilirseniz, pazarlamanız gelişecektir. Bu tür şirketler, ürettikleri ürünlerin çeşitliliği nedeniyle daha fazla müşteri edinme eğilimindedir. Bu, sizin için daha fazla komisyon anlamına gelir. Güncel öfke, heves veya moda olan ürünlerden uzak durun. Bu ürünler kısa ömürlü başarılı bir kar elde etme eğilimindedir.

6. Hedeflediğiniz hedef kitleyi hedefleyen bağlı kuruluş ortağını seçmelisiniz. Bu sadece trafiğinizi artırmakla kalmaz, aynı zamanda hedef kitlenize ihtiyaçlarının ne olduğunu anladığınızı iletir.

7. Bağlı kuruluş programlarınızda daha fazla para kazanmak için Google Ads gibi ücretli reklamları kullanmayı deneyin. Müşterilerinizin kullanabileceği anahtar kelimeleri kullanan hedeflenmiş reklamlar, potansiyel müşterileri sitenize çekmenin harika bir yoludur.

8. Bağlı kuruluş pazarlamacıları için sağlam bir ipucu, bir satış ortağı ürünü satın almak için bir son tarih oluşturmaktır. Ziyaretçiler zamanın tükendiğini düşünürse, ürünü süre dolmadan satın almaya teşvik edilmiş hissedebilirler. Bu, satışlarınızı artırmanın harika bir yoludur.

İlginizi Çekebilir  Küçük Bir Catering İşletmesine Nasıl Başlanır

9. Bağlı kuruluş pazarlamasında hedef kitlenizin kim olduğunun oldukça farkında olmanız gerekir. Onların isteklerini ve ihtiyaçlarını anlamak akıllı bir pazarlama hareketidir. Sitenizi neden ziyaret ettiklerini anlayın. Neye bakıyorlar?

10. Okuyucularınıza sahip olduğunuz bağlı kuruluşlardan bahsedin. Daha iyi bir şirket olduğunuzu düşünecek ve iştirakleriniz hakkında daha iyi hissedecekler.

11. Eğer banner reklamları kullanırsanız, sadece sitenizi ziyaret ederek cevaplanabilecek bir trivia sorusu olan bir tane yapın. Birçok kişi buna tıklamak zorunda kalacak. Soruyu doğru cevaplayan herkese indirim yaparak teşvik sağlayın.

Bu ipuçları, bağlı kuruluş pazarlamasında zamanınızı nasıl değerli kullanacağınızı gösterir. Bu ipuçlarını takip etmek, bağlı kuruluş pazarlamasında uzman olma yolunda sizi yönlendirir.

kağan

Güncel Kalın, İşsiz kalmayın

Bir cevap yazın