Az Sermayeyle Bayilik Veren Firmalar – 6 Firma

Az Sermayeyle Bayilik Veren Firmalar – 6 Firma

Az sermayeyle bayilik veren firmalar, iş kurmak isteyenler için en cazip gelen seçenekler arasında yer alıyor. Bu firmaların kendi alanlarında en iyi firmalar olması sayesinde, düşük sermaye ile bayilik veren firmalar üzerinden alacağınız bayilikler sayesinde güzel bir kazanca sahip olabilirsiniz.

Az Sermayeyle Bayilik Veren Firmalar

Paşa Tatlı

Tatlı bir iş fikri olarak tanımlanan Paşa Tatlı, Kemalpaşa tatlısı başta olmak üzere farklı tatlı çeşitlerini satabileceğiniz bir iş fırsatı sunuyor. Alanında marka olmak için Paşa Tatlı markasından bayilik alabilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde açacağınız dükkanın konumuna göre güzel kazançlar sağlayabilirsiniz.

Muzipo Kids Bayiliği

18 aydan 12 yaşına kadar çocuklar için eğlence merkezi konseptinde hizmet veren Muzipo Kids, çocukların ve ailelerin oldukça ilgi gösterdiği yerler arasında yer alıyor. Özellikle eğitici eğlenceli aktiviteleriyle dikkat çeken firma, 2011 yılından günümüze kadar gelen süreçte kesintisiz ve kendini daima geliştirerek hizmet veriyor. Bölgesine göre değişmekle birlikte 100 bin ile 160 bin TL arasında fiyatlarla bayilik alınacak firmanın sağladığı kar oranı, bir hayli fazla.

Acıyaman Çiğ Köfte

“Acının en tatlı hali” sloganıyla yakın zaman önce faaliyetlerine başlayan Acıyaman Çiğ Köfte, Kayseri merkezli bir firmadır. Konsept olarak ciddi anlamda fark yaratmayı başaran marka, az sermayeyle bayilik veren şirketler arasında 15 bin TL sermayeyle kolaylıkla bayilik alacağınız bir firmadır.

Meyvemix Bayiliği – Az Sermayeyle Bayilik Veren Firmalar

Her ne kadar çiğ köfte bayiliği kadar olmasa da, düşük sermayelerle bayilik veren firmalardan biri de, Meyvemix firmasıdır. Meyve adına ne varsa farklı tarzlarda sunan markadır. 2007 yılında açılmış köklü bir işletme olarak öne çıkıyor. %50’den fazla kar oranı bulunan firmanın şubesinin doğru bir konumda açılması durumunda, aylık cirosunun 60 binin üzerinde olduğu biliniyor. Meyvemix bayiliği almak için yapmanız gereken yatırım, 30 bin TL.

İlginizi Çekebilir  Az Sermayayle Ne Tür İş Kurabilirim? Sorusuna 15 Cevap

Gritty Bayiliği – Az Sermayeyle Bayilik Veren Firmalar

Cep telefonu aksesuarları alanında markalaşmış satış mağazalarından biri olan Gritty, bayinin konumuna göre 50 ile 100 bin TL sermaye gerektiren işlerden biridir. Markanın bayisine sunduğu kar oranı ise, %200’ün üzerinde yer alıyor. Doğru bir konumlandırmayla rahat kazançlar sağlamak için, 15 yıldır hizmet veren Gritty markasının bayiliğini değerlendirebilirsiniz.

Rulomatik Araba Kurulama Havlusu

22.650 TL gibi az sermayeyle bayilik veren Şirketler arasındaki Rulomatik bulunur. Otomatik sitemi sayesinde para atılmasının ardından araç kurulama havlusu veren bir otomattır. Daha çok akaryakıt istasyonları için uygun olan Rulomatiktir. Düşük fiyata bayilik vermesinin yanında yüksek kar marjı sunmaktadır.

Damacana su bayiliği veren firmalar yazımız için buraya tıklayabilirsiniz.

kağan

Güncel Kalın, İşsiz kalmayın

Bir cevap yazın