Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi İle Para Kazanma
nikah şekeri paketleme işi

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi İle Para Kazanma

Yaz aylarının gelişi ile birlikte evde nikah şekeri paketleme işi tekrar rağbet gören işler arasındaki yerini aldı. Bu sayfamızda özellikle ev hanımları için yaz aylarında evden yapılacak işler arasında yer alan nikah şekeri paketleme işinden bahsedeceğiz.

Ek iş arayan ve evde nikah şekeri yapmak veya paketlemesini yaparak para kazanmak isteyenler için evde nikah şekeri paketleme işi nasıl yapılır? Kazancı nasıldır? Ne kadar kazanılır?

Evlere nikah şekeri işi veren firmalar nasıl bulunur? Ne yapmak gerekir. Bunun gibi sorulara cevap aramaya çalışacağız.

Ev hanımları için evden yapılacak ek iş fikirleri incelemelerimize nikah şekeri paketleyerek para kazanma işi ile devam edeceğiz. Evde çalışarak para kazanmak isteyenlere bir başka ek iş fırsatını daha tanıtmaya çalışacağız.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte bir çok sektörde hareketlenmeler şimdiden başladı. Düğün sezonu açıldı. Düğün sezonunun açılması, beraberinde düğünlerle doğrudan ya da dolaylı olarak bağlı olan onlarca yan sektörün de canlanmasına yol açıyor.

Nişan ve düğünlere nikah şekeri imalatı yapan firmaların işleri de canlanan sektörler arasındaki yerini alıyor. Şekerleri paketleyecek eleman arayışına girdiler bile.

Ayrıca sünnet, mevlid, davet ve organizasyonlarda da ikram edilen nikah şekerlerinin paketlemesini yaparak para kazanılabileceğini biliyor musunuz?

Özellikle yaz aylarında yaşanan bu hareketlilik sonucunda nikah şekeri üretimi ve satışı yapan firmaların siparişlerinde patlama yaşanır. Kendi imkanları ile ellerindeki iş yoğunluğunu karşılamak neredeyse imkansız olur. Bu yüzden nikah şekeri paketi işi için evde çalışan kişilere baş vururlar.

Evden çalışarak aile ekonomisine katkıda bulunmak isteyenler için de bir kazanç kapısı oluşur. Hem firma hem de nikah şekeri paketleyen kişi için adil bir anlaşma ile iki taraf da mutlu olur.

İlginizi Çekebilir  Evde İnternetten Para Kazanma Yolları ve Yöntemleri

Firma aldığı siparişleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşar. Nikah şekerlerinin paketlemesini yapan kişi de evinden para kazanır. Kazan kazan formülü nikah şekeri paketleme işi veren firmalar ve nikah şekeri paketleyen kişiler için de geçerlidir.

Yapılacak iş çok basittir. Firma tarafından verilen örneklere göre nikah şekerlerini paketlemek gerekir. Yapılması gereken bütün iş budur. İşin püf noktaları firma görevlisi tarafından gösterilir.

Gerekli bütün malzemeler firma tarafından size verilir. Fazladan kullanılan koku, çiçek, yazı, resim gibi materyallerin nasıl ekleneceği de firma görevlisi tarafından anlatılır. Verilen işler çeşitlilik içerse de genelde kutu içerisine nikah şekerlerini yerleştirmeniz ve bunu kurdele ile bağlamanız istenir.

Teslim edilecek nikah şekerlerinin sayısı ve en geç teslim süresi bildirilir. Ona göre sizin de işi belirtilen sayı ve süre içerisinde teslim etmeniz gerekir. İş bitiminde parayı nakit olarak elden alırsınız. Sistemin işleyişi bu şekildedir. Nikah şekeri paketleme işinin kısaca özeti bu şekildedir.

evde nikah şekeri yapmak ve paketlemek
evde nikah şekeri yapmak ve paketlemek

Nikah Şekeri Paketleyerek Ne Kadar Kazanılır?

Evde nikah şekeri yapmak ve/veya paketlemek çok kolay bir iştir. Evde boş vakti olanların boş vakitlerini değerlendirerek para kazanabilecekleri ideal bir iştir. Aldığınız siparişlere bağlı olarak diğer paketleme işlerine kıyasla daha çok kazandıran bir iştir.

Şimdi de kaba hesapla nikah şekeri paketleyerek ne kadar kazanılır sorusunu da cevaplandıralım…

Evlere nikah şekeri paketleme işi veren firmalar çoğunlukla parça başı ücretlendirme yapar. Bir paket nikah şekeri paketlemeye 15 kuruş ile 25 kuruş arasında ödeme yapar. Yani yapılan işe göre para kazanırsınız. 3 kişilik bir ekiple günlük 500 nikah şekeri paketleyebilir misiniz?

Yapılmayacak bir iş değil!

Tanesi 25 kuruştan günde 500 adet nikah şekeri paketleyecek olursak günlük 125 TL kazanmış oluruz. Düzenli bir çalışma sonucunda aylık kazancınız 3.750 TL olması içten bile değildir. 3 kişilik bir ekip ile daha çok iş yapacağınızı da göz önünde bulunduralım.

İlginizi Çekebilir  Gemi Adamı Belgesi Nasıl Alınır?

3.750 TL günümüz şartlarında oldukça güzel bir rakam. Ne dersiniz?

Evden yapılacak ek işler arasında nikah şekeri paketleme işinin en çok kazandıran işler arasında olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. İmkanı olanların mutlaka değerlendirmesi gereken ek işlerden biridir.

Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar Nasıl Bulunur?

Yaz döneminde evde yapabileceğimiz ek iş fikirleri arasında en çok kazandıran işler sıralamasında nikah şekeri paketleme işi üst sıralarda yer almaktadır. Mayıs ayından başlayıp kasım ayına kadar süren yoğunluk söz konusudur. Uzun süreli ek iş yapmak isteyenler için bulunmaz bir fırsattır.

Evlere nikah şekeri işi veren firmalar bulmak için bakacağımız yer düğün organizasyonu yapan firmalar olabilir. Çünkü düğün organizasyonu yapan firmaların paket programları arasında nikah şekerleri de yer alabilir. Bu yüzden düğün organize eden firmalara danışmakta fayda var.

Nikah şekeri imalatı yapan pastaneler, şekerleme imalathaneleri, toptan veya perakende nikah şekeri satışı yapan dükkanlara da paketleme işi verip vermediklerini sorabilirsiniz. Böyle bir ihtiyaç halinde sizinle çalışmak istemeleri yüksek ihtimaldir.

Çünkü nikah şekerlerinin paketlemesini dışarıya veren firmalar da bu işten kazançlı çıkar. Fazladan eleman çalıştırmak demek maaş, sigorta vs ekstra giderler demektir.

Dolayısı ile firmalar paketleme işlerini dışarıya vererek giderleri için fazla yükten kurtulur. Giderlerde ciddi anlamda tasarruf etmiş olur.

Dolayısı ile nikah şekeri işinde olan firmaların paketleme işini dışarıya verenleri ile karşılaşmanız yüksek ihtimaldir. Ayrıca Türkiye’nin önde gelen iş ilanları sitelerinde de nikah şekeri üretimi yapan ve paketlemesini dışarıya veren iş yerlerinin ilanlarına rastlamak mümkündür.

tr.indeed.com, secretcv.com, eleman.net gibi sitelerde aradıklarınızı bulabilirsiniz.

evde nikah şekeri paketleme
evde nikah şekeri paketleme

kağan

Güncel Kalın, İşsiz kalmayın

Bir cevap yazın